Rozmalu krustini.png
TELPAS PASĀKUMIEM, NOTIKUMIEM, SEMINĀRIEM

Apzinot viesu vēlmes, parūpēsimies  par nepieciešamo aprīkojumu – projektors, ekrāns, flip – chart tāfele, marķieri, laptops, bezmakasas WI-FI un ēdināšanas pakalpojumi (kafijas pauzes, pusdienas, vakariņas). Piedāvājam iespēju rīkot pasākumus Rožmalu āra teritorijā.  Lapene, ugunskura vieta, bērnu rotaļu laukums un šūpoles, ābeļdārzs un plaša teritorija citu ideju un iespēju realizācijai.

Piedāvājam izvēlēties kādu no Rožmalu pasākumu telpām:

Restorāna zāle 1 stāvs

( platība 200 m2 ) 100 pers.

Restorāna telpai ir ievērojams augstums ir 6 metri, un labi eksponētās koka un metāla sijas veido savdabīgu, atraktīvu rakstu. Baudāms elements no visiem skatu punktiem.


Cena: 150 Eur/h vai individuāli atrunājama pēc pasākuma formāta.

Lielā zāle 2 stāvā

( platība 150 m2 ) 100 pers.

Arhitektoniskā telpas dominante ir milzīgs apaļš logs, ar krustotiem šķērsspraišļiem. Interjera risinājumu papildina sienu gaiša koka apdare un logi telpas abās pusēs sniedzot dabīgu dienasgaismu.


Cena: 25.00 Euro/h vai 150.00 Eur dienā (8 h)

Mazā zāle 1 stāvā 

( platība 32 m2 ) 20 pers.

Neliela, bet funkcionāla un ideāli piemērota kā biznesa tikšanās vieta. Var organizēt arī maza mēroga seminārus un prezentācijas vai nelielas svinības .

 

Telpai pieejama pieguļošā āra terasē (18 m2).


Cena: 20.00 Eur /h vai 95.00 Eur dienā (8 h)

vai

Cena ar terasi: 20.00 Eur / h vai 120 Eur / dienā ( 8 h )

Tējas istaba dzirnavās

( platība 20 m2 ) 15 pers.

Piedāvājam modernajam cilvēkam reāli pieskarties un vizuāli baudīt rekonstrukcijas gaitā saglabātos vēsturiskos elementus, kādu iekštelpās un fasādē ir ne mazums.


Cena: 10.00 Eur/ h 

d522014c-b823-49e2-8b54-1cc5db09a369.jpg

Apzinot viesu vēlmes, Rožmalas parūpēsies arī par nepieciešamo aprīkojumu – projektors,ekrāns ,flip – chart tāfele, marķieri, laptops, bezmakasas WI-FI un ēdināšnas pakalpojumi ( kafijas pauzes, pusdienas, vakariņas, banketi ). Piedāvājam arī iespēju rīkot pasākumus Rožmalu āra teritorijā. Atpūtas kompleksa teritorijā lapene, telts vietas, ugunskura vieta, bērnu rotaļu laukums, ābeļdārzs un plaša teritorija citu ideju un iespēju realzācijai.