TELPAS PASĀKUMIEM, NOTIKUMIEM, SEMINĀRIEM

Rožmalas piedāvā telpas profesionāliem vai neaizmirstamiem pasākumiem!

Uzņemsim individuālus svinētājus, pasākumu organizatorus un dalībniekus savās mājīgi iekārtotajās telpās, kuras ir lieliski piemērotas kāzu,vecmeitu un vecpuišu ballītēm, jubileju, banketu, prezentāciju, izstāžu, korporatīvo vakaru un dažādu citu pasākumu rīkošanai.

  • Ērta piekļuve un bezmaksas autostāvvieta ar stāvvietu līdz 100 automašīnām.

  • 7 km Bauska, 11 km Grenctales robežpunkts, 20 km Rundāles pils, 85 km Lidosta7 km Bauska Rīga , 219 km Viļna, 380 km Tallina.

Piedāvājam izvēlēties kādu no Rožmalu pasākumu telpām:

Lielā zāle 2 stāvā

( platība 150 m2 ) 100 pers.

Arhitektoniskā telpas dominante ir milzīgs apaļš logs, ar krustotiem šķērsspraišļiem. Interjera risinājumu papildina sienu gaiša koka apdare un logi telpas abās pusēs sniedzot dabīgu dienasgaismu.


Cena: 25 Eur h vai 150 EUR dienā (8 h)

Restorāna zāle 1 stāvs

( platība 200 m2 ) 100 pers.

Restorāna telpai ir ievērojams augstums ir 6 metri, un labi eksponētās koka un metāla sijas veido savdabīgu, atraktīvu rakstu. Baudāms elements no visiem skatu punktiem.


Cena: individuāli atrunājama pēc pasākuma formāta.

Mazā zāle 1 stāvā 

( platība 32 m2 ) 20 pers.

Neliela, bet funkcionāla un ideāli piemērota kā biznesa tikšanās vieta. Var organizēt arī maza mēroga seminārus un prezentācijas vai nelielas svinības .

 

Telpai pieejama pieguļošā āra terasē (18 m2).


Cena: 15 EUR /h vai 95 EUR dienā (8 h)

vai

Cena ar terasi: 20 EUR / h vai 120 EUR/ dienā ( 8 h )

Tējas istaba dzirnavās

( platība 20 m2 ) 15 pers.

Piedāvājam modernajam cilvēkam reāli pieskarties un vizuāli baudīt rekonstrukcijas gaitā saglabātos vēsturiskos elementus, kādu iekštelpās un fasādē ir ne mazums.


Cena: 10 Eur h 

Apzinot viesu vēlmes, Rožmalas parūpēsies arī par nepieciešamo aprīkojumu – projektors,ekrāns ,flip – chart tāfele, marķieri, laptops, bezmakasas WI-FI un ēdināšnas pakalpojumi ( kafijas pauzes, pusdienas, vakariņas, banketi ). Piedāvājam arī iespēju rīkot pasākumus Rožmalu āra teritorijā. Atpūtas kompleksa teritorijā lapene, telts vietas, ugunskura vieta, bērnu rotaļu laukums, ābeļdārzs un plaša teritorija citu ideju un iespēju realzācijai.